Don Vapo – nowa marka dla Promotorzy Trading

Promotorzy Trading to producent szeroko pojętych wyrobów tytoniowych, w tym e-papierosów, liquidów oraz premixów, także tych w 100% bezpiecznych, beznikotynowych.
Właśnie taką nową markę mocno owocowych Premixów, które są zdrowszą alternatywą dla tradycyjnych palaczy stworzyliśmy od podstaw. Opracowaliśmy całościową identyfikację wizualną marki – nazwę, logo, key visual, teksty, hasła oraz opakowania wszystkich produktów.
Naszym zadaniem było stworzenie marki Premixów, która poprzez oryginalny i ciekawy wygląd mocno wyróżniałaby się na tle konkurencyjnych marek. Miało być niebanalnie, zaskakująco, intrygująco, lekko niegrzecznie i z przymrużeniem oka…
Tak więc Witajcie w naszej nowej Familii DON VAPO… bo przecież…
DONOWI SIĘ NIE ODMAWIA!

Usługi

  • Opakowania

  • Logo

  • Copywriting

  • Naning

Opakowania/emallages
Opakowania premixów Don Vapo

Nasza mocno owocowa przygoda z Familią rozpoczęła się od głównego bohatera Don GUSTAVO MANGONI – bardzo „sympatycznego” capo di tutti capi. Ale poznacie tu także Rzeźnika, Signor Antonio, Kuriera, Barona, Diabolico, Kucharza i Małego. A każdy z nich to kolejny wystrzałowy smak mocno owocowych miksów, zamknięty w wysokiej jakości butelce i kartoniku Premium. Powiecie – KLASYKA – i dobrze… wszelkie skojarzenia zupełnie legalne!

Projekt trybuki dla opakowań premixów Don Vapo
Projekt ulotki dla opakowań premixów Don Vapo
Plakat dla opakowań premixów Don Vapo

Używamy ciasteczka